web templates free download

Відповіді на питання

Подарунок «Тагліт» призначений для всіх молодих євреїв віком від 18 до 32 років, які закінчили середню школу, хто ніколи раніше не брав участь у груповій освітній поїздці та не жив у Ізраїлі віком від 12 років. Учасниками можуть стати особи, які вважаються євреями за законами єврейського суспільства або одного з визнаних напрямів іудаїзму, або ті, у яких хоча б один із батьків, бабусь чи дідусів є євреєм, і хто не є явним послідовником іншої релігії.

Немає ніякої каверзи та підводного каміння. Учасники вносять лише заставу у 50 доларів США, яка повністю повертається після повернення додому (за винятком комісії банку). У учасників немає жодних зобов'язань перед програмою «Тагліт» та Гілелем, які організовують поїздку щодо подальшої спільної діяльності чи фінансових зобов'язань. Безперечно, ми вітаємо бажання учасників взяти участь у житті єврейської громади, поїхати до Ізраїлю ще раз або дізнатися більше про життя євреїв. Сподіваємося, що наш сайт допоможе вам у цьому.

Відвідайте сучасний Ізраїль, держава 21 століття, жителі якого відносяться до різних культурних, етнічних та релігійних груп. Ви побачите, як ця країна поєднує багатовікові традиції із сучасними технологіями, клубами, університетами, модою, культурою та повною бойовою готовністю. Ці десять днів допоможуть вам познайомитися з основними періодами єврейської історії. В Ізраїлі ви буквально слідуєте біблійним шляхом: археологічні розкопки, заповідники, пустеля і гори служать тлом історичних подій минулого і сьогодення. Програма вашої десятиденної поїздки дасть вам уявлення про традиційні ключові ідеї та цінності єврейського життя. Tikkun Olam (наведення порядку у світі), Shalom (світ) and Klal Yisrael (об'єднання єврейського народу) – це небагато з тих тем, які ви торкнетесь у своїх обговореннях, і ілюстрацію яких побачите на власні очі. Ви подорожуватимете разом з молодими людьми, які напевно стануть вашими друзями. Ви також матимете можливість поспілкуватися з ізраїльськими однолітками, деякі з них приєднаються до вас під час поїздки. Вашими гідами буде команда високопрофесійних ізраїльтян, крім того, вас супроводжуватимуть чудові ведучі (мадріхи) віддані нашій спільній справі. До програми входять подорожі, походи, спільні обговорення, громадські заходи, катання на верблюдах, навчання, вечірки, знайомство із ізраїльтянами. Можливо, вам навіть удасться трохи поспати. Ви багато чого навчитеся, але заняття проходитимуть не в аудиторії, весь Ізраїль буде вашою школою. Ці десять днів будуть такі ж насичені як ціле життя. Ви будете сміятися, плакати, дивитися, думати, відчувати, сумніватися, дивуватися, танцювати, відчувати і пробувати. Це ваш шанс усвідомити самого себе, зв'язок зі своїм народом, історією та майбутнім.

Так, заповнюючи реєстраційну анкету онлайн, учасники беруть угоду, вибираючи варіант «Прийняти». Ви можете переглянути угоду на сторінці Угода Учасника Програми. У двох словах воно підтверджує, що ви надали правильну інформацію під час реєстрації (ви повинні були вказати, що вам справді від 18 до 32, ви єврей і ніколи раніше не брали участь в освітніх групових поїздках до Ізраїлю); що стан вашого здоров'я дозволяє вам їхати й інші моменти, які стосуються відповідальності та добробуту учасників.

Ця застава служить декільком цілям. На стадії погодження поїздки він є додатковим підтвердженням серйозності намірів заявника щодо участі в програмі. Після того, як участь у програмі підтверджена, застава є гарантією того, що заявник не передумає їхати, втрачаючи цю можливість сам і позбавляючи інших людей можливості безкоштовно відвідати Ізраїль. Крім того, якщо учасник відмовляється від поїздки менш ніж за 45 днів до відльоту, застава надає нам кошти на виплату штрафу, що накладається авіакомпаніями за пізню відмову від польоту. Під час перебування в Ізраїлі запорука допомагає забезпечити участь членів групи у всіх заходах. Після успішного завершення поїздки застава повертається учаснику.

Умови програми «Тагліт» передбачають, що до початку поїздки учасникам має виповнитись 18 років, і вони мають закінчити середню школу.

Якщо вам виповниться 32 роки до початку поїздки, ви не можете брати участь у цій поїздці.

Умови програми «Тагліт» передбачають, що до початку поїздки учасникам має виповнитись 18 років, і вони мають закінчити середню школу.

Якщо ви народилися в Ізраїлі або колись були громадянином Ізраїлю або були власником Ізраїльського паспорта, ви можете подати заяву на участь лише за наявності офіційного підтвердження, що ви залишили Ізраїль до досягнення віку 12 років. Якщо ваша участь буде схвалена, вам необхідно буде отримати довідку про звільнення від армії у консульстві Ізраїлю у вашій країні.

Під час навчання студенти, які вивчають юдаїку у вищому навчальному закладі, у тому числі студенти педагогічних факультетів, студенти-юдаїсти (крім спеціалізуються на юдаїці у світських навчальних закладах), учні за програмами освіти рабинів, єшів та семінарійне можуть брати участь у програмі «Тагліт – Ізраїль з права народження».

Якщо ви відмовитеся від поїздки після останнього терміну повернення застави, ви втратите заставну суму.

Так, ви можете продовжити перебування в Ізраїлі, заплативши суму, передбачену авіакомпанією за перенесення дати вильоту. Ви можете подати заяву на продовження, як тільки ваша кандидатура пройшла затвердження для участі в поїздці «Тагліт» та визначена дата вильоту. Можливо, вам доведеться вибрати не найзручнішу для себе дату повернення, тому що в цю пору року авіакомпанії можуть бути дуже завантажені.

"Тагліт" забезпечує вас базовою туристичною медичною страховкою, яка не покриває хронічні захворювання, вагітність та стоматологічні послуги.

Так. Якщо у вас ще немає паспорта, потрібно якнайшвидше його отримати. Вам потрібно буповідомити координатору таглита номер вашого паспорта і надати його копію для придбання квитка. Паспорт має бути дійсним щонайменше протягом 6 місяців з дня вашого перебування в Ізраїлі. Якщо після останнього терміну відмови від поїздки та покупки квиток з'ясується, що це не так, Гілель може відмовити вам в участі, не повертаючи заставу, якщо за час, що залишився до поїздки, ви не зможете отримати новий паспорт. Для відвідування Ізраїлю обов'язково мати на руках дійсний паспорт.

Так, ви можете подавати заяву на участь кожного разу, доки ви відповідаєте всім вимогам.

Не можна заздалегідь зареєструватись на наступні поїздки. Кандидати, які зареєструвалися не вперше, або раніше за інших, не отримують жодної переваги.

Ви зробили лише перший крок назустріч поїздці до Ізраїлю. Залишилось ще кілька. Щоб подати заяву, вам потрібно підтвердити інформацію, яку ви надали на цій сторінці, форма підтвердження буде надіслана на вказану електронну адресу. Ви можете заповнити цю форму двома способами: - Ви можете одразу заповнити всі п'ять розділів реєстраційної анкети, це займе лише кілька хвилин; - Ви можете підтвердити інформацію та закінчити заповнення анкети пізніше. Посилання в електронному листі приведе вас прямо до частини анкети, що залишилася. ЦЕ ВАЖЛИВО: Ваша заява не буде опрацьована, доки ви не заповните всі п'ять розділів реєстраційної анкети, не приймете умови угоди в розділі 6, і не відповісте на лист із підтвердженням. Якщо вам не надійшов лист від нас, повідомте нам про це на адресу tag@hillel.su, щоб ми вислали ще одне.

Якщо ви заповнили всі розділи та надали всю необхідну інформацію, ви можете очікувати на наступні дії: 1) Координатор тагліту зв'яжеться з вами. Запросить вас у Гілель. Можливо, нам знадобиться додаткова інформація про вас. 2) Зачекайте, не хвилюйтесь, не поспішайте! Гілель розглядає тисячі заяв. Координатор повідомить вас про результат. Якщо протягом шести тижнів після реєстрації з вами не зв'язалися, надішліть нам повідомлення на адресу tag@hillel.su

Якщо у вас залишилися питання, на які ми не відповіли, або ж відповідь не цілком зрозуміла, напишіть нам за адресою tag@hillel.su

Ми постійно стежимо за заходами безпеки та застосовуємо найсуворіші стандарти, щоб забезпечити вам приємну подорож. Ці запобіжні заходи включають ретельне щоденне планування маршруту кожної групи. Наш шлях не пролягає через Західний Берег, Сектор Газа чи Східний Єрусалим, за винятком єврейського кварталу та старого міста. Щодня маршрут проходить узгодження з місцевою владою, яка також відповідає за всі екскурсії ізраїльських шкіл та освітніх закладів. Кожна група має супутниковий маячок, який дозволяє відстежувати всі її пересування. У разі зміни обстановки маршрут групи буде негайно змінено. Після прибуття в Ізраїль ви прослухаєте лекцію з безпеки, і ми регулярно буде повідомити вас про запобіжні заходи на кожен конкретний день. На лекції ви отримаєте інструкції щодо проведення вільного часу та загальної безпеки під час подорожі. Відповідно до вимог охорони вільний час проходитиме під наглядом у заздалегідь визначених місцях.

Одяг • 6 сорочок із коротким рукавом або футболок (3 взимку)
• 4 пари джинсів чи штанів
• 3 пари шортів (1 взимку)
• 3 сорочки або футболки з довгим рукавом (6 взимку)
• 3 светри або толстовки (5 взимку)
• 1 легка куртка або толстовка з капюшоном
• 1 тепла куртка взимку (візьміть із собою в літак)
• 2 купальні костюми (1 взимку)
• Піжама
• 10 змін нижньої білизни
• 10 пар шкарпеток
• 1 гумові сандалі
• 1 пара черевиків для ходьби (і/або черевиків, що не промокають)
• 1 пара кросівок
• 1 пара ошатне взуття (для Шаббата)
• 1 довга спідниця (дівчата) / ошатні штани (юнаки) (для Шаббата)
• 1 ошатна блузка або сорочка (для Шаббата)
• 1 рушник
• 1 шапка чи шарф
• 1 наручний годинник
• одяг для «виходу у світ» (для прогулянок у місті)

Інші предмети
• Паспорт
• Усі ліки (з копіями рецептів)
• Пляшка з питною водою
• Коригувальні окуляри/запас контактних лінз
• Готівка/Дорожні чеки/Картка для зняття грошей у банкоматі/Кредитна картка

Вам можуть знадобитися також
• Адаптер для електроприладів
• Фотоапарат/зарядний пристрій/батарейки
• Блокнот/записник
• Кіпа/головний убір (чоловіки)
• Пакети для мокрого чи брудного одягу
• Сонячні окуляри
• Захист від сонця
• Предмети особистої гігієни (дезодорант, зубна щітка тощо)
• Дорожній будильник
• Парасолька/плащ
• Сумочка на пояс/сумочка, щоб носити із собою

Підказка: Якщо ви не можете самі підняти свою сумку, це означає, що ви надто багато набрали. Не забудьте – після того як ви купите подарунки та сувеніри, сумка стане лише важчою. Пам'ятайте, що ви навряд чи зможете прати у поїздці. До того ж майже кожен день вам доведеться нести сумки з кімнати в автобус і назад.
Шабат Шалом!
Ми радимо вам взяти скромний одяг (для жінок – спідниці нижче коліна, для чоловіків – головний убір, сорочка із закритими плечима), щоб одягати в Шаббат (посилання на що таке Шаббат або запрошення на Шаббат у Гілелі) та для відвідування об'єктів релігійного культу. (Піджак і краватка не потрібні.) Будь ласка, переконайтеся в тому, що ваш одяг для Шаббата досить теплий (влітку в місці проведення обряду буде на повну потужність працювати кондиціонер, а взимку ви можете замерзнути, коли йтимете назад до готелю). >

1-й день
• Welcome to Israel!
• Приліт в аеропорт Бен-Гуріон
• Подорож у комфортабельному автобусі з центру країни до Галілеї
• Екскурсія по місту Тверія - одному з найвідоміших курортних центрів Ізраїлю, а також місту, яке для євреїв є особливим
• Розміщення у готелі King Solomon (4*) на березі озера Кінерет
• Святкова вітальна вечеря
• Захоплююче заняття з гідом та провідними групами
• Узгодження очікувань учасників.

2-й день
• Екскурсія в Цфат, розташоване високо в горах місто містики та каббали, місто древніх єврейських мудреців,
• Відвідування старовинних, найкрасивіших синагог Ізраїлю
• Прогулянка кварталом найкращих ізраїльських художнійків.
• Екскурсія Кацрином – найбільшим містом ізраїльської частини Голанських висот
• Ознайомлення з виноробним виробництвом Ізраїлю, дегустація
• Незабутній сплав на каяках річкою Йордан, де кожен отримає свою порцію адреналіну!

3-й день
• Подорож по півночі Ізраїлю
• Голанські висоти.
• Долина Хула.
• Катання на позашляховиках!
• Підйом у гори.
• Панорамний майданчик на горі Бенталь: огляд сусідніх країн – Сирії та Лівану.

4-й день
• Поїздка до міста Кейсарія
• Прогулянка найбільшим історичним заповідником у Європі
• Стародавнє місто царя Ірода: порт, арена для змагань, надгробки та величезний амфітеатр
• Зіхрон Яків. Чудове «містечко в табакерці», витончена європейська архітектура,
• Вулиця чарівних крамничок із сувенірами та витворами мистецтва
• Поїздка до села бедуїнів
• Катання на верблюдах – «кораблях пустелі» :)
• Екзотична вечеря у бедуїнському селі
• Ночівля у комфортабельних наметах у пустелі під зірками.

5-й день
• Підйом на гору Масада Римським Насипом
• Зустріч сходу у фортеці Масада. Неповторні емоції! Багряна куля сонця, що з'являється над горизонтом, створює відчуття, що світ народжується заново!
• Екскурсія фортецею: руїни палацу Ірода та остання оплот повсталих проти римського панування
• Захоплюючий спуск з гори Зміїною стежкою
• Купання в Мертвому морі! • Грязьові ванни не залишать Вас байдужими ;)
• Оазис Ейн Геді - острівець життя в Іудейській пустелі: водоспади та підземні джерела.
• Найцікавіше знайомство з ізраїльськими солдатами, які приєднаються до групи та супроводжують її як учасників протягом 5 днів!

6-й день
• Переїзд до Єрусалиму
• Зустріч з містом – вид на Єрусалим із оглядового майданчика
• Хвилююча церемонія Шехіньяну, музика та танці
• Екскурсія Єрусалимом
• Старе місто
• Стіна Плачу – неповторні емоції, незабутні враження!
• Ринок Махане Єгуда – світ фарб та запахів
• Зустріч Шаббата біля Стіни Плачу
• Шабатна вечеря
• Онєг Шабат у готелі. 7-й день
• Прогулянки Єрусалимом
• Вулиця Кінг Джордж
• Кнесет
• Музей Єрусалиму
• Сад троянд • Шабатний відпочинок
• Церемонія Авдала
• Екскурсія в Башту Давида
• Незабутнє Лазерне Шоу! 8-й день
• Відвідування музею Яд ВаШем — національного меморіалу Катастрофи (холокосту) та Героїзму
• Зал пам'яті жертв Голокосту
• Дитячий меморіал
• Площа Януша Корчака
• Сад Праведників світу
• Переїзд до Неот-Кдумім – заповідник древніх рослин, описаних у Танасі
• Посадка рослин учасниками програми на святій землі!
• Вручення сертифікатів кожному учаснику групи

9-й день
Переїзд до Тель-Авіва в готель з видом на море
. • Екскурсія Тель-Авівом – головним мегаполісом та діловою столицею Ізраїлю.
• Купання на одному з найкращих пляжів Середземномор'я!
• Площа Рабіна
• Музей Діаспори
• Музей Незалежності держави Ізраїль – саме тут у 1948 році Давид Бен-Гуріон проголосив створення незалежної єврейської держави!
• Прогулянка оазою ізраїльської моди вулицею Шенкін
• Дискотека в одному з найпопулярніших клубів Тель-Авіва!

10-й день
• Прогулянки Тель-Авівом
• Набережна Тель-Авіва
• Пляж, море, сонце :)
• Прощання із ізраїльськими солдатами
• Урочистий прощальний обід
• Прощання з Ізраїлем - Shalom Israel!
• Taglit -The Journey має just begun!

bootstrap html templates

Залишились питання? Ми із задоволенням на них відповімо.